M. R. Štefánika 69
934 01 Levice

obchod@prapex.sk
Neváhajte nám napísať

+421 902 223 999
Máte otázky?

V dnešnej dobe rastúcich cien energií a inflácie je veľmi dôležité klásť dôraz na čo najnižšiu spotrebu, či už v priemyselnom, obchodnom alebo domácom prostredí.

Jednou z možností, ako si znížiť náklady na energie a priblížiť sa sebestačnosti, je inštalácia fotovoltického systému. Zameriavame sa na dodávku a montáž fotovoltiky pre firmy a domácnosti.

U firiem vidíme význam, najmä ak je najväčšia spotreba elektrickej energie cez deň, kedy vieme v ideálnom počasí pokryť fotovoltikou stabilný odber elektrickej energie. U domácností má zmysel zvážiť aj zaradenie batérií, keďže hlavná spotreba elektrickej energie je poobede a večer po návrate členov domácnosti zo zamestnaní. Pri vhodnom počasí vie domácnosť počas dna naakumulovať značnú časť spotreby elektrickej energie, v ideálnom prípade aj celodennú spotrebu.

V akých lokalitách vykonávame naše služby

Naše služby okrem Levíc poskytujeme aj v ďaľších okolitých mestách ako sú Zlaté Moravce, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Zvolen, Krupina, Nitra, Nové Zámky, Nová Baňa, Šahy, Šurany, Vráble a v ich okolí.

Ako prebieha spolupráca?

  • Oboznámime sa s miestom inštalácie.
  • Následne si dohodneme termín bezplatnej obhliadky.
  • Realizácia obhliadky.
  • Vypočujeme si očakávanie zákazníka.
  • Navrhneme optimálne riešenie a dohodneme sa so zákazníkom na finálnej podobe a inštalácii.
  • Vykonanie inštalácie s dôrazom na funkčnosť a estetiku priestoru.
  • Upratanie miesta inštalácie.
  • Odskúšame zariadenie, či všetko šliape ako po masle.
  • Zaučíme zákazníka na obsluhu zariadenia.

Bezplatná obhliadka
Cenová ponuka zadarmo
Poradíme vám s výberom

Recenzie

Čo o nás hovoria

Montáž klimatizácie

Chcem sa vám a vášmu skvelému tímu veľmi pekne poďakovať za spoluprácu a profesionálny prístup od komunikácie po montáž. Budem vás odporúčať!

Mesarosova

Montáž klimatizácie

Ešte raz vám ďakujeme za dodanie a montáž klimatizácie. Bol som spokojný s prevedením a uvidíme, keď bude teplo, aby sme ju poriadne vyskúšali.

Kozikovci

Montáž klimatizácie

Dakujem za faktury, s montazou sme spokojni, chlapi boli profici, islo im to rychlo, cista robota. Zatial vsetko fubguje, este sa niektoré funkcie ucime z manualu, aj wifi ide super. Dakujeme za spoluprácu, ak bude nejaky dotaz, odporucim vasu firmu. Dovidenia

Vladimir Simsik

Montáž klimatizácie

Dakuiem Vám vel’mi pekne, som rada, ze som si vybrala Vás, Vás prístup, Vasa preciznost, proste úzasná práca dvoch l’udi. Drate si to, nie je to samozrejmostou! Prajem Vám v Zivote vela sInecnich dní, nech sa Vám darí.

Marta Psár

100% služby, kvalita prevedenia a montáže

100% sluzby, kvalita prevedenia a montáže, výborný vyber klimatizácií za super ceny. Túto spoločnosť odporúčam od prvého kontaktu a konzultácie až po montáž som bol velmi spokojný

Matias Fest